Ata Yönetim

Hizmetlerimiz

Ata yönetim olarak Eskişehir' de yöneticiliğini yaptığımız apartman ve sitelerde temizlik hizmetini kendi sigortalı çalışanlarımız ile yapmaktayız. Temizlik personelinin kendi firmamız personeli olması nedeni ile temizlik personellerimiz, apartman veya sitenizin temizliğini yaparken çok özenli davranmakta ve diğer yöneticilik firmalarından ayrılmamızı sağlamaktadır. Temizlik hizmetimiz sadece kapalı alanlar ile sınırlı olmayıp, site içlerindeki ortak alan ve sosyal donatılar, havuzlar düzenli olarak firmamız tarafından temizlenmektedir. Verdiğimiz diğer hizmetlerden bir tanesi ise aidatların apartman veya site adına açacağımız banka hesabına yatırılmasıdır. Banka hesabına yatan aidatlar ilerde çıkacak 1anlaşmazlıkların önüne geçmekte ayrıca denetimi kolaylaştırmaktadır. Özellikle yöneticiliğini yaptığımız iş merkezi, avm, plaza gibi ticari binalara, yardımcı personel, danışma personeli gibi personel ihtiyaçlarını firmamız tarafından karşılayabilmekteyiz. Site veya apartmanınızın peyzaj işlerini anlaşmalı olduğumuz ziraat mühendisleri ve peyzaj firmalarına yaptırmakta olup, yıl içerisinde yüksek miktarlarda iş potansiyelimiz sayesinde, sizler için en uygun fiyatı almanızı sağlıyoruz. Asansör bakımlarını konusunda uzman asansör bakım firmalarına yaptırıyor ve makina mühendisleri odası tarafından belirlenen son yönetmeliklere uyulmasını sağlıyoruz.  Gayrimenkulünü satmak yada kiralamak isteyen tüm müşterilerimize gayrimenkul hizmeti sunuyor ve istediğiniz müşteriye hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı oluyoruz

Yönetim ve Denetim

Binada yapılacak tadilat işlerinin ilgili firmalardan teklif alınarak, uygun fiyat ile şeffaf bir şekilde yapılır.

Aidat ödemeleri sürekli kontrol altındadır, ödemelerini düzenli yapmayan sakinlere ihtar çekilir ve gerekmesi halinde icra takibinin yapılarak, aidatların tahsil edilmesi sağlanır.

Sitelerde yönetim ve yönetim ve denetim kurullarının kurulur, genel kurul işlemlerinin yapılması gerekli yönetmeliklere uygun olarak yapılır.

Apartman veya site için gerekli bankalara hesap açılır ve isteyen kat malikleri aidatlarını apartman için açılmış olan hesaba yatırırlar.

İhtiyaç duyan maliklere gayrimenkul hizmetleri verilir. (Dairelerin kiraya verilmesi, satışı veya ekspertiz işlemleri )

Muhasebe işlerinin şeffaf bir şekilde yapılır, yapılan harcamaların sürekli olarak kat maliklerine tablolar halinde bildirilir ve her malik tarafından denetime açıktır.

Otopark kullanımı malikler arasında düzenlenir ve temizlik işlemleri yapılır.

Bina girişinin dekoratif olarak düzenlenmesi, posta kuturlarının kurulumu yapılır.

Binalara yapı kullanma izin belgesi (iskan ) alınır, iskan raporu için gerekli eksiklikler tamamlanıp, resmi kurum işlemleri takip edilir ve tapularınız kat mülkiyetine döndürülerek sizlere teslim edilir.

SaruhanWeb