Ata Yönetim

Kurumsal

Ata yönetim 2020 yılında Eskişehir’ de kurulmuş olup, Eskişehir apartman yöneticiliği denilince akla gelen ilk firma olmayı hedeflemektedir.

Eskişehir profesyonel apartman ve site yöneticiliği konusunda yeni gelişmekte olan bir şehir olup Ata yönetim sektördeki lider firmaların başında gelmektedir. Ayrıca yönetim anlayışımız içerisinde sadece apartman ve siteler olmayıp, plaza, ofis, alışveriş merkezi (avm) gibi ticari nitelikli gayrimenkullere de hizmet vermekteyiz

Küçük apartmanların yerini daha büyük ve nitelikli sitelerin alması, binaların büyümesi ile ortaya çıkan güvenlik, bahçe bakımı ve aidat toplama gibi işlerin artarak bina sakinleri tarafından yönetilemeyecek kadar büyük işler olması, site yöneticisi yerini, site yönetim ve denetim kurullarına bırakması bu sebeplerden başta akla gelenleridir.

Profesyonel site yöneticiliği halen bir meslek olarak görülmemekte olmasına rağmen ileriki yıllarda bunun değişeceğine inanmaktayız. Ata yönetim olarak bu değişimin içerisinde olmak ve Eskişehir profesyonel site yöneticiliği firmaları denildiğinde akla gelen ilk firma olmak birinci hedefimiz.

Apartmanların profesyonel apartman yöneticileri tarafından yönetilmesinin birçok faydası vardır. Profesyonel apartman yöneticisinin yaptığı işlerin en önemlisi, apartman aidatlarının düzenli olarak ödenmesini sağlamaktır. Ödemelerini düzenli olarak yapmayan maliklerin takibi ve gerekli durumlarda icra takibi yapılması apartman yöneticisinin sorumluluğundadır.

Malik sayısının yüksek olduğu sitelerde de benzer durum söz konusudur, malik sayısının artması ve ortak alanların sürekli bakım ihtiyacı, site görevlilerinin maaş ödemesi ve sigorta işlemlerinin düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Ayrıca sitelerde her yıl yapılması gereken genel kurullar ve yönetim kurullarının kurulması hane sayısı arttıkça karmaşık bir hal almaktadır.

Bu tür konularda yeterli bilgi ve tecrübe sahibi profesyonel apartman yöneticisinin daha pek çok faydası olmakla birlikte ileriki yıllarda sektör olarak daha büyümesi ve gelişmesi beklenmektedir. İşte bu nedenler ile dürüst ve şeffaf bir yönetim anlayışını benimsemiş Ata yönetimi tercih etmenizi diliyor, sizlerle biran önce tanışmayı dört gözle bekliyoruz.

Ata Yönetim

İlker OLPAK

0 222 226 41 51

0 538 070 13 14

SaruhanWeb